От Ботев официално обявиха колко души са присъствали на мача с Левски.
Тимът победи с 1:0 с гол на Вини Трибуле в края на двубоя.
На стадиона е имало 12 236 души.
От клуба благодариха за подкрепата.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
312
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
777