Ботев беше наказан с 3000 лв. за псувни след мача с ЦСКА 1948.
Няма други наказания за пловдивските отбори от изминалия кръг.
Ето какво написаха от Дисциплинарната комисия:
За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. Б от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 3000 лева.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
312
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
777