Едсон Силва получи повиквателна за представителния национален отбор на Гвинея Бисау, съобщиха от Ботев на страницата си във Фейсбук.
Полузащитникът на Ботев Пловдив ще се присъедини днес към съотборниците си в националния тим.
По време на лагера Гвинея Бисау ще изиграе два мача срещу Буркина Фасо – на 28 и 31 март.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
245
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
745
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
263