Вратарят на Ботев Даниел Наумов говори след победата над Славия, а той беше избран и за играч на мача.
"Много важна победа. Трябва да направим каквото е възможно, за да влезем в топ 8. Надявам се да продължа с победите.
За мен е голяма чест да играя за България. Бил съм капитан при юношите и младежите. Имам мачове и за мъжкия национален отбор и се надявам да се представим добре в Индонезия", заяви Наумов.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
243
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
745
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
263