Отборът на Ботев (Пловдив) замина за Анталия, където отборът ще проведе основната част от своята подготовка.
Тимът излетя от летище "София" малко преди 14:00ч. с директен полет за Анталия.
Ботев урежда документите на двама нови играчи, които са минали през руския Виста - Ба и Оджа.
Цели 31 играчи отпътуваха с Ботев за Анталия, като сред тях не беше Даниел Кайзер, който приключи с клуба.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
309
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
776
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
277