От Ботев призоваха феновете да побързат, ако искат да се сдобият с билети за първия полуфинален мач за Купата на България срещу ЦСКА. Двубоят е в Коматево на 17 април, сряда от 19 часа.
От клуба уточняват, че билетите за централната трибуна вече са се изчерпали, има такива само за трибуните „Юг“ и „Север“. Победителят ще бъде определен в два мача, като срещата реванш е седмица по-късно – на 24 април, от 19 часа в София.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев обяви часа на първата контрола
19.06.26 14:50
381
Никола Илиев преподписа с Ботев
18.06.26 17:30
303
Ботев обяви трети нов
17.06.26 20:15
1201