66-годишна жена е обгазена при пожар в дома й в село Боянци. Инцидентът е станал в ранните часове на днешния ден.
Сигналът е получен малко след 2.30 ч. и незабавно към адреса били насочени два противопожарни автомобила. От огъня е унищожено част от домакинското имущество. На пострадалата е оказана медицинска помощ. Причините за запалването се изясняват.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Архимандрит Евтимий е новият председател на Църковното настоятелство в храм „Свето Преображение Господне" в район „Тракия"
28.06.26 11:49
342