Ивет Лалова спечели сребърен медал от европейското първенство по лека атлетика в Амстердам.
Българката финишира на второ място на във финала на 200 метра с резултат 22.52. Победителка стана Дина Ашър-Смит от Великобритания с 22.37.
Това е втори медал за Ивет от европейски първенства след титлата в Хелзинки през 2012 година.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Григор Димитров на четвъртфинал в Майорка
24.06.26 21:22
66
Волейболният Локо запази още един основен играч
24.06.26 19:50
146