Ивет Лалова спечели сребърен медал от европейското първенство по лека атлетика в Амстердам.
Българката финишира на второ място на във финала на 200 метра с резултат 22.52. Победителка стана Дина Ашър-Смит от Великобритания с 22.37.
Това е втори медал за Ивет от европейски първенства след титлата в Хелзинки през 2012 година.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
1094
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
23.06.26 14:19
350
На този ден: Основан е Международният олимпийски комитет
23.06.26 07:15
149
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
2126
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1696