Полицията издирва четирима извършители на грабеж в Пловдив. Вчера 27-годишна жителка на града се оплакала в Четвърто РУ, че около 14.30 часа била ограбена в междублоково пространство на ул. “Хан Аспарух”. Потърпевшата обяснила, че била заобиколена от четирима младежи, които насила й отнели 2 златни пръстена и дамска чанта с мобилен телефон и 300 лева. Обраизувано е досъдебно производство и са предприети действия по установяване на авторите, съобщават от МВР- Пловдив.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Измамникът зад профила на „дъщерята на Божков", завлякъл двама пловдивчани с над 100 бона, се оказа с 6 присъди
09.06.26 19:00
4003