След Великден започва безплатното саниране на панелните блокове по националната кампания за енергийна ефективност.
Тогава ще се извърши анализ на състоянието на първите блокове, на които ще се прави ремонт изцяло с държавни пари.
Благоевград е на едно от първите места в страната по брой подадени документи за кандидатстване по програмата.
Общо заявленията за участие в програмата до този момент са около 70.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
На косъм от трагедия: Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
21.06.26 21:16
1735