В навечерието на коледните и новогодишни празници полицията отправя предупреждение към пътуващите. Силите на реда напомнят, че крадците, които разбиват жилища, се активират в това време от годината. Затова МВР предприема засилени мерки за предотвратяване на обири по домовете.
Униформените препоръчват да не даваме индикации за това кога няма да бъдем у дома.
Съветват още да купуваме пиротехника само от търговски обекти.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
114
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
380
Издирват 17-годишно момиче от София
27.06.26 19:37
454