Бъдете спокойни! Спазвайте правилата! И това ще мине! С тези призиви началникът на Охранителна полиция в Пловдив Виктор Празов и негови колеги от КАТ се обърнаха към пловдивчани. Тримата се снимаха на едно от КПП тата на изхода на града и пред църквата "Света Богородица".

Въпреки, че днес е празник, целият личен състав на полицията е накрак и следи за спазване на противоепидемичните мерки. Засега ситуацията в града е спокойна, пред храмовете почти няма хора. Там, където сутринта имаше богомолци, се спазваше дистанция от 2 метра между хората.


Пловдивските улици също са сравнително пусти. Емоционалните обръщения на ген. Мутафчийски и директорите на столичните болници днес сутринта, очевидно дават резултат.


Още от категорията
Виж всички
Бдение пред стадиона на "Славия" в памет на двете деца, загинали при катастрофата на "Тракия"