Жена е пострадала при катастрофа в района на 250 км на автомагистрала Тракия в посока София. Това съобщиха от пресцентъра на МВР, цитирани от Фокус.
Жената се е ударила с колата си в мантинела. Настанена е в болница без опасност за живота. Инцидентът не е затруднил за дълго движението. Пътнотранспортното произшествие е регистрирано към 15.00 ч.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Бдение пред стадиона на "Славия" в памет на двете деца, загинали при катастрофата на "Тракия"
25.06.26 13:28
300