Откраднаха служебната кола на шефа на Държавната агенция „Технически операции” (ДОТИ) Цветан Китов.
Това е станало в нощта срещу понеделник. Крадците все още се издирват. Това уточниха от МВР, цитирани от bTV.
„Отнет е автомобил, който е собственост на юридическо лице – Държавната агенция „Технически операции”. Образувано е досъдебно производство, което се води и се разследва в Трето районно на СДВР”, каза директорът на ГД „Национална полиция” Христо Терзийски.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
142
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
392
Издирват 17-годишно момиче от София
27.06.26 19:37
462