В община Смолян ще глобяват снегопочистващите фирми заради това, че не са се справили с бедственото положение.
За снегопочистването в общината отговарят 9 фирми. От местната управа са категорични, че пропуските идват от от това, че техниката не е била готова за голямото количество тежък сняг. Още в първите дни много от техните машини се счупили.
В общините Баните, Неделино и Чепеларе, също готвят санкции.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
На косъм от трагедия: Български автомобил падна в морето на пристанище край Кавала
21.06.26 21:16
1735