
В резултат на разпоредена от министър-председателя Бойко Борисов проверка, шофьорът от администрацията на Министерския съвет, за когото днес беше подаден сигнал за неправилно паркиране в столичен мол, е освободен от длъжност.
Това съобщиха от правителствена информационна служба. В обяснение по случая той посочва, че във въпросния ден, без да придружава служител от АМС и без да са му възложени служебни задачи, е посетил столичен мол със служебен автомобил и, без да съобразява, е паркирал на място, определено за майки с деца.
Служителят изтъква, че съзнава, че с извършените нарушения е уронил авторитета и престижа на институцията, в която работи, и поради това желае да бъде освободен от длъжност.
TrafficNews.bg
Още от категорията

Седми ден без следа от майката и 7-годишното й дете, последно видени във Велинград


Акценти






Затруднено движение по АМ "Тракия" заради снеговалеж

Шефът на пловдивската пожарна стана пожарникар на годината


Темите на Traffic News

Нов квартал със 75-метрови небостъргачи изниква в Пловдив
