Край на спекулациите! Бойко Борисов пристигна в Пловдив преди минути след като цяла седмица бе чакан под тепетата. Премиерът дойде на Колодрума малко преди 20.00 на новата спортна зала. След като я разгледа, ще посети Пеещите фонтани, както и Драматичния театър.
На Колодрума са почти целият партиен актив на ГЕРБ. Кметът Иван Тотев посрещна премиера, а там са още областният управител Розалин Петков и председателят на бюджетната парламентарната комисия Менда Стоянова.
Ето какво каза премиерът по повод номинацията на ГЕРБ за кмет на Пловдив - ВИЖТЕ ТУК
"Като видя изгоряла лампичка, направо ми бъркат в джигера!". Това каза още премиерът в коментар за новата електронна система на Колодрума, която показва изгорелите лампи в залата, които трябва да се подменят. Борисов каза още, че е поканил президентът на Тюркменистан в Пловдив, тъй като държавата му е домакин на Азиатските олимпийски игри през 2017 година и инвестира 6 милиарда в тях, а нямат толкова хубава зала като пловдивската.
TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички


Президентът Румен Радев честити Деня на българската община
Акценти
Виж всички



Изведнъж стана ясно, че са пълни идиоти


Над 3000 деца минават месечно през Детското спешно в Пловдив



Темите на Traffic News
