Арестуваният вчера /20 декември/ надзирател в затвора в Ловеч е освободен от ареста, след като е изтекъл 24-часовият срок за задържането му, съобщи говорителят на окръжната прокуратура Кирил Петров.
От прокуратурата не са внесли искане за оставането му в ареста.
Намерени са у надзирателя и иззети три пликчета с метамфетамин, едно топче марихуана, четири мобилни телефони и три СИМ карти. Повдигнато му е обвинение за държане на наркотици.
Следствените действия продължават, съобщиха от прокуратурата в Ловеч.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Издигнаха Николай Ненчев за кандидат-президент
27.06.26 21:01
108
Първи протест срещу кабинета "Радев"
27.06.26 20:20
380
Издирват 17-годишно момиче от София
27.06.26 19:37
450