
Близки и приятели на Стефан Трифонов, който вчера беше намерен мъртъв под железопътния мост над река Искър до столичния
квартал "Абдовица", се събраха на импровизиран протест пред Осмо полицейско управление, което се намира в "Дружба". Те настояват, че 31-годишният мъж не се е самоубил,а е бил пребит и хвърлен от моста.
Роднини на Стефан твърдят, че по лицето на Стефан има следи от побой, както и че липсвали парите, които носел в себе си. Хората от Абдовица искат обяснения от полицията за неизяснените факти около гибелта на Трифонов и настояват за по-обстойно разследване на случая.
Те подозират, че може да е бил дебнат и нападнат от роми.
"Утре пак ще бъдем тук, но два пъти повече. Ако трябва ще затворим с жива верига и пътя до моста", заявиха участниците в протеста.
Изпрати на приятел:
Акценти
Виж всички


K DENT откри нов дентален рентгенов център в Пловдив
19.09.25 08:45
12544




Бизнес вечеря с вкус от шест държави в сърцето на Пловдив
19.09.25 18:30
6811


Темите на Traffic News

Феновете на Локо Пловдив изригнаха срещу Иван Демерджиев
14.09.25 21:00
36240