
Една от най-популярните спортни личности Том Брейди и неговата съпруга Жизел Бюндхен са наели адвокати за развод, съобщават Page Six и други медии в Съединените щати.
Куотърбекът на Тампа Бей Бъканиърс от Националната футболна лига и манекенката живеят разделени от известно време. Двамата имат непреодолим спор по неизвестен официално проблем, но се твърди, че Бюндхен не е доволна от решението на Брейди да се завърне в НФЛ за 23-и сезон.
В интервю за списание Elle миналия месец Бюндхен изрази резерви към действията на нейния съпруг.
"Притеснена съм, разбира се. Това е изключително груб спорт, а ние имаме деца и аз държа той да бъде с нас. Говорили сме по този въпрос безброй пъти, но всеки решава сам за себе си. Той също има право да търси щастието си", казва тя.
45-годишният Брейди и 42-годишната Бюндхен имат две деца - Бенджамин на 12 и Вивиан на 9. Куотърбекът на Бъкс има и още един син от предишна връзка - Джак на 15 години.
Още от категорията
Виж всички

Инфлуенсърката Михаела изненадващо напусна Big Brother

Акценти
Виж всички



Изведнъж стана ясно, че са пълни идиоти


Над 3000 деца минават месечно през Детското спешно в Пловдив



Темите на Traffic News
