Катастрофа е станала тази нощ в центъра на Пловдив. Лек автомобил е самокатастрофирал на булевард „Цар Борис III Обединител“. Колата се е забила в паважа на кръговото кръстовище пред Водна палата.
Според очевидци няма пострадали при инцидента, само материални щети по автомобила.
Снимки: I see you KAT-Пловдив


Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Тапа на АМ „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив
22.06.26 17:19
1948
Кола помете пешеходец край Стамболийски
22.06.26 11:59
587