Силни бури връхлетяха южните щати на САЩ. До момента са регистрирани 16 смерча, а жертвите са 30. Бурите са започнали от неделя и са опустошили Тексас Арканзас, Луизиана, Мисисипи, Алабама и Джорджия. След това са се насочили към Северна и Южна Каролина и Тенеси.
В резултат на стихиите над 1,3 милиона души в повече от 12 щата са останали без ток, пише Reuters.
Бурята е съборила къщи и е оставила след себе си изкоренени дървета и преобърна коли.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Жертвите във Венецуела се увеличават - стигнаха 164
25.06.26 14:50
616