Руският президент Владимир Путин заяви днес, че разговорите му с китайския лидер Си Дзинпин са били успешни и конструктивни и изрази надежда да остане в постоянен контакт със Си в бъдеще.
В края на този ден, посветен на преговори, Путин каза, че Китай и Русия са подписали споразумения за стратегическо сътрудничество и че руските енергийни доставки за Китай ще се увеличат.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Жертвите във Венецуела се увеличават - стигнаха 164
25.06.26 14:50
595