Лудогорец загуби с 0:4 от Тотнъм и вече и на практика няма как да продължи към елиминациите в Лига Европа. Лондончани не оставиха никакъв шанс на българския шампион в четвърта среща от груповата фаза на Лига Европа.

В 16-та минута Карлос Винисиус беше изведен сам срещу Пламен Илиев и не сгреши и откри резултата.

В 34-та минута Ндомбеле стреля Илиев успя да спаси, но топката попадна при Деле Али, който подаде към Винисиус и той на опразнената врата реализира втория си гол в мача и втори за Тотнъм.

В 63-та минута Хари Уинкс вкара попадение от 51 метра. Уинкс отправи топката към вратата на Илиев почти от центъра, тя се удари в гредата и влезе във вратата на Лудогорец.

Крайното с 4:0 оформи Лукас Моура, който получи подаване от Винисиус и реализира четвърти гол.

Така в групата лидер е Антверп с 9 точки, Тотнъм е втори също с 9 точки, но с по-лоши показатели. ЛАСК е трети с шест точки, а Лудогорец е на последното място без точка.