Цветана Пиронкова отново отпадна в първия кръг на "Уимбълдън".
На любимия си турнир най-добрата българска тенисистка загуби 2:6, 3:6 от Белинда Бенчич (Швейцария). Същата състезателка отстрани нашата звезда в Лондон и преди година, пише 24 часа.
Пловдивчанката можеше да поведе с 2:0, но допусна серия от 5 загубени гейма. През целия мач тя не изглеждаше уверена в себе си. В последния месец тя стигна четвъртфинали на "Ролан Гарос" и в Бирмингам.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
1096
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
23.06.26 14:19
350
На този ден: Основан е Международният олимпийски комитет
23.06.26 07:15
149
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
2126
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1696