Остават само 5 дни до началото на новия футболен сезон, а той ще започне по гръмотевичен начин – с дербито на Пловдив. Ботев ще приеме градския си съперник Локомотив, но не къде да е, а на стадион „Лазур” в Бургас. Нещо, което е без прецедент за българския футбол.
Това обаче само мотивира още повече „канарчетата”, които изживяха невъобразими моменти в последните години там.
Футболистите на най-стария футболен клуб в страната използваха клубната телевизия, за да изкажат част от това, което мислят за сблъсъка в събота.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
2504
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
23.06.26 14:19
420
На този ден: Основан е Международният олимпийски комитет
23.06.26 07:15
152