Най-добрият български тенисист Григор Димитров играе с Жил Симон (Франция) на "Уимбълдън".
Хасковлията ще гони победата с две цели. За да продължи напред в турнира, той трябва да грабне победата срещу противник, когото е побеждавал само веднъж, пише 24 часа. Освен това Григор иска да направи подарък и на приятелката си Никол Шерцингер, тъй като днес е рождения й ден.
Двамата са заедно в Лондон и бяха на концерт и на вечеря в скъп и престижен ресторант.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
23.06.26 14:19
60
На този ден: Основан е Международният олимпийски комитет
23.06.26 07:15
134
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
890
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1674