Представителният отбор на "Локомотив" Пловдив започна подготовката си за предстоящия мач с "Левски". Двубоят е от втория кръг на ,,Първа Лига'' и ще се играе на "Лаута" в неделя (7.08) от 19:00 часа.
Всички футболисти бяха на разположение на Илиан Илиев за днешната тренировка, която се проведе на стадион "Векта".
Заниманието изгледа и легендата на клуба Христо Бонев, който беше в добро настроение и успя да размени няколко думи с играчите преди заниманието.
Тренировката бе водена от старши-треньора Илиан Илиев.

TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
2767
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
23.06.26 14:19
426
На този ден: Основан е Международният олимпийски комитет
23.06.26 07:15
160