Министър-председателят на България поздрави първата медалистката на България от Рио – Елица Янкова във фейсбук профила си.
Бойко Борисов също не пропусна да похвали и Лудогорец, който направи голяма крачка към групите на Шампионска лига, като победи чешкия Виктория с 2:0.

TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Григор Димитров на четвъртфинал в Майорка
24.06.26 21:22
64
Волейболният Локо запази още един основен играч
24.06.26 19:50
146