Министър-председателят на България поздрави първата медалистката на България от Рио – Елица Янкова във фейсбук профила си.
Бойко Борисов също не пропусна да похвали и Лудогорец, който направи голяма крачка към групите на Шампионска лига, като победи чешкия Виктория с 2:0.

TrafficNews.bg
Изпрати на приятел: