Барселона победи Ювентус като гост с 2:0 във втора среща от групите на Шампионска лига. Барса откри в 14-та минута с гол на Осман Дембеле, Ювентус вкара три гола и трите бяха на Алваро Морато, но и трите бяха отменени заради засада. В 85-та минута Мерих Демирал беше изгонен за втори жълт картон и Юве доигра мача с 10 човека. В добавеното време Барса получи дузпа, която Меси реализира.

Челси победи като гост Краснодар с 4:0 в Русия. Жоржиньо изпусна дузпа в 14-та минута, но след това с голове на Хъдсън-Одой, Вернер от дузпа, Зиеш и Пулишич лондончани стигнаха до убедителната победа.

Манчестър Юнайтед записа най-резултатната си победа и победи с 5:0 РБ Лайпциг. Грийнуд, хеттрик на Рашфорд и Марсиал от дузпа донесоха успеха на "червените дяволи".

Другите резултати от днес: Истанбул ББ - ПСЖ 0:2, Брюж - Лацио 1:1, Ференцварош - Динамо Киев 2:2, Севиля - Рен 1:0, Борусия Дортмунд - Зенит 2:0.