Виктория Волей (Пловдив) завърши на трето място във финалите от държавното първенство по волейбол за кадети (родени през 2003 и 2004 година). Възпитаниците на треньора Димитър Узунов, с помощник-треньор Георги Димитров, спечелиха малкия финал срещу Марек (Дупница) с 3:2 (12:25, 25:17, 24:26, 25:20, 15:10) гейма.  Владимир Гърков от Виктория Волей спечели приза за най-добър изпълнител на начален удар. Шампион стана отборът на Левски София след победа с 3:2 над ЦСКА.

Междувременно отборът стартира участие във финалния турнир от държавното първенство по волейбол за момчета до 13 години. Мачовете ще се играят в зала „Борис Гюдеров” в Перник. Пловдивчани са в Група А, заедно с отборите на Изгрев (Ябланица), Миньор (Перник), Берое (Стара Загора), Люлин (София) и Омуртаг (Омуртаг). Играе се всеки срещу всеки, като класиралите се на първо и второ място тимове образуват Суперфинал от 6 отбора от общо 3-те групи и определят шампиона, отново по системата „всеки срещу всеки”.