Девойките старша възраст на Марица (Пловдив) стартират втория полусезон в регион Тракия, част от Държавното първенство по волейбол до 19 години с домакински мачове в зала Волейбол на спортно училище Васил Левски в неделя (2 февруари). Маричанки ще домакинстват на Хебър (Пазарджик), в неделя (2 февруари), от 10:00 б.в. и на Въча (Девин), от 11:30 б.в.

В Пловдив ще дойдат всички отбори участващи в първенството – Въча (Девин), Пан Волей (Панагюрище), Родопа (Смолян), Тополово (Тополово) и Хебър (Пазарджик). Ще се изиграят общо 6 двубоя в две зали – зала Волейбол на спортно училище Васил Левски и зала Лаута. Момичетата на Атанаска Никифорова са убедителни лидери в регион Тракия с пет победи от пет мача и без загубен гейм.