Три медала спечелиха джудистите на пловдивския клуб Арена спорт от Държавния личен шампионат за юноши и девойки старша възраст, който се проведе в зала "София". Участваха повече от 400 млади състезатели от цяла България. Двубоите бяха наблюдавани от треньорите на националните отбори и вицепрезидента на БФ Джудо Даме Стойков.

Джудо клуб Арена Спорт участва с 14 състезатели е се представи повече от достойно. Възпитаниците на треньорите Орлин Русев и Лъчезар Харалампиев - Ивайло Каневски (81 кг) и Ивайло Божилов (+ 90 кг) спечелиха сребърни медали при момчетата, а Иван Колаксъзов (50 кг) остана на трето място. Георги Колев (73 кг) е пети, а Димитър Вълков (66 кг) - седми. Стойчо Молов (55 кг) от Гладиатор е пети, също както и момчето от Щит Никола Петрушев на (66 кг). При момичетата Ива Гаджева (Арена спорт, 52 кг) също е пета. Достойно в състезанието се представиха още Виктория Николова (48кг), Мария Горева (63 кг) и Александра Кралева (57 кг).