Бившият халф и капитан на Локомотив Пд Христо Златински започва тренировки с черно-белите в близките дни – в края на тази или в началото на другата седмица. Той игра няколко години в Румъния, като за последно бе част от тима на ФКСБ.
Златински е в Пловдив, но до края на сезона няма да има право да играе за черно-белите. Един от любимците на черно-белите фенове обаче със сигурност ще бъде част от отбора за следващия сезон.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея
26.06.26 10:52
380