Локомотив победи с 3:1 Черноморец в поредната си контрола от зимната подготовка. Спарингът се игра в Бургас. Черноморец откри, но след попадения на Александър Иванов, Кристиан Илич и Момчил Цветанов оформиха крайния резултат.

В 35-та минута Черноморец откри резултата след изстрел от фаул.

В 62-та минута Николай Николаев изведе Кристиан Илич, който пусна към Александър Иванов и той изравни резултата - 1:1.

В 79-та минута Кристиан Илич успя да направи 2:1.

В 83-та минута Локомотив получи дузпа за нарушение срещу Илич. Момчил Цветанов нацели левия стълб и пропусна наказателния удар.

В 90-та минута Мочил Цветанов получи топката и в наказателното поле реализира за крайното 3:1.

Следващата събота Локомотив приема в Пловдив Хебър в последната си контрола.

Локомотив: Илко Пиргов, Кристиан Гомис, Петър Петров, Видол Сейменски, Николай Николаев, Конър Руан, Сашо Лебанов, Иван Михайлов, Александър Колев, Александър Иванов, Георги Минчев