Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) ще изиграе контрола по време на паузата за национални отбори. Съперник на “черно-белите” ще е Царско село.
От официалния сайт на "смърфовете" съобщиха, че проверката е планирана за петък (08.10) от 14:00ч. на “Арена Царско село” в София.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
402