Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) ще изиграе контрола по време на паузата в шампионата. „Черно-белите“ ще мерят сили със Струмска слава (Радомир).
Срещата с тима от Втора лига ще бъде тази събота (16.11) от 14:00ч. на стадион „Локомотив“ в Пловдив.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
196