Локо в търсене на първа победа през сезона в първенството

"Смърфовете" гостуват на Черно море във Варна

Пловдив 16.08.2021 08:44 618 0

Локомотив гостува на варненския Черно море в мач от четвъртия кръг в efbet Лига. Мачът е днес от 18:45ч. на стадион "Тича" във Варна.

Миналия сезон Локомотив победи варненци в Пловдив с 2:1, а срещата във Варна завърши 0:0.

В четвъртък "смърфовете" отпаднаха от Лигата на конференциите след загуба с 2:4 от датския гранд Копенхаген.

Локомотив търси първата си победа през сезона в първенството, след като тимът загуби от Лудогорец и Локомотив София. В миналия кръг тимът отложи мача си с Пирин, а Черно море победи Берое като гост с 2:0.

В класирането Локомотив е последен без спечелена точка, а Черно море е лидер със седем точки.

С травма е Лукас Салинас, който няма да бъде рискуван в двубоя.