Всичко, което планирахме, се провали още в 1-та минута с гола на Лудогорец след груба наша грешка, заяви старши треньорът на Локо Бруно Акрапович след тежката загуба от Лудогорец с 1:6 в Разград. Липсваха доста титуляри, очаквахме да се случи нещо такова, но не в този мащаб. Направихме големи грешки в движението и организацията. След почивката имахме положения, но там се видяха индивидуалните качества. Ние не можехме да реализираме стопроцентови ситуации, а противникът вкарваше без толкова чисти положения.

Заслужена победа на Лудогорец, много мачове се натрупаха и трябваше да дам почивка на някои от момчетата. Единственото позитивно от този мач е, че не получихме жълти картони - няколко играчи висяха с картони и успяхме да ги запазим за финала за Купата с ЦСКА. Трябва да мобилизарем всичките си сили за финала и за следващите мачове, каза Акрапович.

Лудогорец помете експериментален Локо за едно полувремеОрлите разгромиха черно-белите с 6:1 в Разград