Жребият за полуфиналните срещи в Sesame Купа на България ще бъде изтеглен на 6 април (четвъртък) от 11:00 часа в амфитеатралната зала в Национална футболна база "Бояна".

Победителите в този етап се излъчват в елиминации в две срещи, в които няма предимство при отбелязани голове на чужд терен. При равенство в общия резултат от двата мача се играят две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство се изпълняват дузпи.

Полуфиналните срещи са предвидени за 25-27 април (първи мачове) и 9-11 май (срещи реванш).

В началото на следващата седмица ще се изиграят четвъртфиналните сблъсъци в следната програма:

Арда – ЦСКА 1948

Финалът за Sesame Купа на България ще се играе на 24 май на стадион "Васил Левски" в София, като победителят от първата изтеглена двойка в полуфиналите е символичен домакин.