Треньорът на Марица Николай Димитров коментира драматичния успех на тима с 4:3 над Нефтохимик като гост.
"Доволен съм от резултата, но не и от играта. Имаше индивидуални грешки, влезнахме отпуснати в двубоя. Може би имаше леко подценяване. Дузпата беше чиста. Новак сме в групата и играем мач за мач. Целите ни са да сме в средата на таблицата. Потенциалът на отбора е голям", заяви Димитров.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Англия търси нова победа, Португалия няма право на грешка
23.06.26 09:10
606
Франция с нова победа, Мбапе подгони Меси
23.06.26 08:10
839