Селекционерът на България Петър Хубчев обяви равенството с Черна гора 1:1 като успешно начало на квалификациите за европейското през 2020 година. Нашите губеха с 0:1, но Неделев изравни в 82-та от спорна дузпа, при която се видя, че нарушението е извън пеналта.

Труден двубой, но не сме очаквали лесен мач. Има съжаление, че не  победихме. Имахме положения, от които можехме да се възползваме по-добре, но не успяхме да вкараме. Не е само шанс. Много работи са, коментира Хубчев.

Първото полувреме беше по-добро. Второто няколко фактора изиграха роля. Голът на контраатака, при която можехме да се справим по-добре. След това 15-20 минути отборът не беше на терена. След това успяхме да се мотивираме и да изравним. За мен началото е успешно. Всяка точка и всеки гол може да реши класирането, допълни националният селекционер.