Националният селекционер Красими Балъков заяви, че не е чул расистки подвиквания от страна на българските фенове на мача с Англия снощи, загубет от нашите катастрофално с 0:6. Двубоят бе два пъти прекъсван преди почивката заради оплаквания от английсски футболисти, бе отправено и официално предупреждение.

Не чух подвикванията, за които говорите, само видях, че реферът спира мача. Неприемливото поведение обаче не само от страна на нашите фенове, но и от вашите. Те освиркаха нашия химн началото, а през второто полувреме оправяха обидни думи към българските зрители на стадиона, каза Балъкол пред ITV. Ако трябва да бъда честен - това не се е случвало преди. Наказанието от УЕФА беше заради плакат от организация, която не е забранена от българските закони, а не заради расистки подвиквания. Проблемът е откакто наближи гостуването на Англия тук. В продължение на три седмици слушах как се говори за всичко друго, но не и за футбол, допълни Балъков.