Косово и България играят при резултат 1:1 в европейската квалификация в Прищина. България поведе в 39-та минута, когато Неделев центрира отлично от корнер отляво и защитникът Васил Божиков засече с глава топката в мрежата. Преди това домакините пропуснаха две отлични възможности. След отлична акция Рашица бе изведен на голова позиция, преодоля Михайлов и стреля, но притичалият Антон Недялков изби пред голлинията. Малко преди гола Ценели стреля силно от двайсетина метра, но Михайлов бе отлично пласиран и изби. След попадението на българите отново Рашица имаше възможност да вкара, но ударът му отблизо бе отразен от Михайлов. Междувременно голова атака на Симеон Славчев бе спряна със спорна засада. Преди почивката косовари на моменти прекаляваха с грубостите, а нашите трудно стигаха до голови положения.

В началото на втората част домакините отново натиснаха и стигнаха до изравнителен гол. Той падна в 60-та минута, когато Ценели проби през центъра, използва грешка на Бодуров и с отмерен шут от 25 метра изненада Михайлов.