Ботев и ЦСКА играят при резултат 3:3 н невероятна драма на стадион Българска армия в срещата реванш от полуфинала на турнира за Купата на България. В 22-ата минута Тодор Неделев вкара страхотен гол, след като посрещна от въздуха една лошо изчистена топка от вратаря на домакините Черняускас. Само 4 минути по-късно Балтанов вкара втори гол с удар от десетина метра след отлична акция на жълто-черните, започната от Неелев и минала през Шопов.

В началото на втората част в 5-тата минута Тиаго стреля силно, Кайзер изби, но Али Соу вкара при добавката и намали резултата. Малко след това защитникът на Ботев Филип Филипов получи втори жълт картон и Ботев остана с 10 души на терена. ЦСКА натисна и в 73-тата минута успя да изравни резултата. Рубен Пинто изведе отлично Евандро зад защитата на канарчетата и резервата с точен шут опъна мрежата. Малко след това Пинто хвърли пас към Али Соу, който стреля с глава, но Кайзер изби, а след това отново се намеси решително след меле пред вратата и задна ножица на Евандро. В 86-тата минута Али Соу изведе ЦСКА напред от спорна дузпа, отсъдена на Ничев за поваляне на Енрике. Вутов протестира остро срещу рефера и бе изгонен. В 87.та миута обаче Неделев центрира от корнер и Кристиян Димитров с глава изравни за 3:3!