Фенове и футболистите на Ботев отпразнуваха евентуалната служебна победа на дербито с Локомотив.
Припомняме, че двубоят беше прекратен, след като вратарят на Ботев Даниел Наумов беше ударен с бутилка, а от Ботев не пожелаха смяна с третия вратар.
Решение какво ще стане с прекратеното дерби ще се реши от Дисциплинарната комисия най-вероятно във вторник.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
275
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
750
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
272