Феновете на Ботев се сбиха по време на тежката загуба от ЦСКА с 0:4. Това беше и последният мач за сезона за тима.
Напрежението се получи в трибуна юг, когато фенове тръгнаха към ъгловия сектор на трибуната, която е към Трибуна изток.
Наложи се полицаи да влизат в сектора и да потушават напрежението.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
287
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
767
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
274