Ботев си върна левия защитник Лазар Марин. Младият бранител за последно игра в грузинския Торпедо Кутаиси, където се отличи с 2 гола и 7 асистенции за 24 мача.
С Марин в състава си отборът спечели Купата на страната и третото място в първенството, но след оттеглянето на основния спонсор през декември настъпиха финансови затруднения и доста от играчите си тръгнаха. Марин се връща в Ботев със свободен трансфер и подписа договор за 2.5 години.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев разгроми Спартак (Плевен) в първата си контрола
23.06.26 21:11
411
Ботев отново с дубъл, ще играе в Трета лига
23.06.26 13:49
319
Ботев взе централен защитник от Уганда
22.06.26 17:25
505