Вегани протестираха на Гергьовден в центъра на София с искане за спиране на убийствата на животни за храна.
Както и при предишни подобни акции, протестът включваше и театрален елемент с "клане” и "опаковане” на живи хора – със съответните количества изкуствена кръв.
Според участниците яденето на месо е не само нехуманно, но и вредно за здравето, пише dnes.bg. Те скандираха: "Месото е болка и страдание!".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Владислав Панев: Пътят към държавния фалит е постлан от добри политици, лошите политици изваждат държавата от него
26.06.26 19:49
721